MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11796243
nr 1179 6243
Karmstolar
ett par, Afrika
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:53:35
300 kr
400 kr